לפרטים והזמנות:

08-9332237

כתובת מייל

bakeandcake33@gmail.com

כתובתנו:

מגה אור, שילת (מודיעין)

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. כלי אפייה

כלי אפייה

המפתח לאפייה מהנה ומוצלחת הוא כלי אפייה איכותיים ונוחים שתואמים את ההרגלים שלכם. אם תדעו לאבזר נכון את המטבח תיהנו לאפות ותרבו לאפות. הקדישו מחשבה לבחירת כלי האפייה שלכם ותנו עדיפות לפריטים עמידים, נוחים לניקוי, שימושיים וקלים לאחסון. עם קערות ערבוב נוחות, מערוך טוב, מטרפה ותבניות איכותיות יהיה לכם הרבה יותר קל לצאת לדרך. עם צבירת הניסיון תצברו גם כלי אפייה נוספים בהתאם לצורך. 

3 קערות ערבוב איכותיות

קערת ערבוב איכותית היא קערה יציבה ועמידה שמתאימה להקצפה. כדאי לרכוש סט של 3 קערות שאפשר לאחסן אחת בתוך השנייה. הקערה הגדולה תהיה בנפח של 5 ליטר, הבינונית תהיה בנפח של 3 ליטר והקטנה בנפח של 1 ליטר. הקערות עתידות לשמש להכנת בצקים והקצפה. בעבור המסת שוקולד במיקרוגל כדאי לרכוש קערת פיירקס. 

כלי אפייה דרושים לעבודה על פי מתכונים

הקונדיטורים המנוסים ביותר נעזרים בכוסות מידה, כפות מדידה ומשקל דיגיטלי. דייקנות הכרחית להשגת תוצאות טובות בענף הקונדיטוריה. בכדי להבטיח שימוש בכמויות נכונות בכל מתכון אתם זקוקים לכלי מדידה זהים לאלו של השפים הגדולים. כלי מדידה אחידים נמכרים בכל העולם כך שתוכלו להשתמש בכוסות המדידה שרכשתם גם בעבור מתכונים אמריקאים או אוסטרליים. רשימת כלי האפייה תכלול גם קרש חיתוך איכותי, סכין, מברשת, מגררת, מטרפה ונפה. 

ניקוי של כלי אפייה

אפייה מוצלחת מסתיימת בעוגה מעוררת תיאבון וכיור מלא בכלים. על מנת להבטיח שתוכלו להתרכז רק בהנאה מהעוגה הטעימה כדאי לרכוש מראש כלי אפייה שאפשר להכניס אל מדיח הכלים. אם נתחיל את האפייה בריקון של המדיח ונכניס אליו את כל הכלים מיד לאחר הכנסת העוגה אל התנור ניהנה מהעוגה במטבח נקי ומסודר. 

צורות של תבניות

מחפשים את הדרך לעצב עוגות מיוחדות בקלות? תבנית בצורת קאפקייקס ענק מתאימה להכנת עוגות יום הולדת מעוצבות ושמחות. תבנית עשויה סיליקון בצורת דונאטס מבטיחה עוגה שנראית מושקעת עם מעט מאוד קישוטים. תבנית שקעים מתאימה להכנת מאפים אישיים מתוקים או מלוחים. אל תשכחו להשלים את אבזור המטבח עם משטח סיליקון לאפייה נקייה. 
כלי אפייה

צרו איתנו קשר!

במייל: bakeandcake33@gmail.com

בטלפון:

08-9332237

או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

logo בניית אתרים